Kaski

Kaski NOS Helmets – New Own Style – nowe zasady

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kasków włoskiej marki NOS Helmets, która projektuje i tworzy innowacyjne kaski motocyklowe od 1982 roku. To także grupa zapalonych motocyklistów oddanych swojej pasji. NOS Helmets dostarcza na rynek motocyklowy produkty najwyższej jakości, które odpowiadają na realne potrzeby motocyklistów. Z dumą przedstawiamy markę Kasków NOS Helmets.

Tożsamość NOS Helmets

Wszystko zaczyna się tutaj. Logo NOS wyraża tożsamość, pochodzenie i doświadczenie – wszystko to, z czego można być naprawdę dumnym. Dynamiczne i uniwersalne w swoich dwóch różnych formach. Jego symetria i mocne symbole odzwierciedlają dbałość o szczegóły, na których opiera się filozofia NOS Helmets.

NOS Green – nowe kolory, nowe koncepcje

Kolor zielony, obecny w logo NOS Helmtes, jest mocno utożsamiany z naturą i nadzieją. Od czasów starożytnych kojarzony jest z pozytywnymi emocjami. By Ci je przekazać, specjaliści NOS Helmets projektują każdy szczegół kasku z najwyższą starannością. Obszycia wykonane są ręcznie, z gładkiej oraz bardzo odpornej nici NOS Green. Doskonale wiemy, jakie emocje można poczuć, gdy kask pasuje idealnie. Załóż go i ciesz się jazdą.

Nowe potrzeby – nowy własny styl

NOS Helmets, wykorzystując ponad 35-letnie doświadczenie, dobierając najlepsze materiały i innowacyjne rozwiązania, tworzy kaski, które zaspokajają potrzeby współczesnych motocyklistów. Ich wybory opierają się na daleko idących kanonach i trendach wychodzących poza sztywne schematy.

Twoje bezpieczeństwo – nasza odpowiedzialność

Wiemy, jaką przyjemność daje noszenie wygodnego i dobrze wyglądającego kasku. Jednak nigdy nie można zapomnieć o jego najważniejszej funkcji, którą jest ochrona głowy. Dlatego każdy aspekt konstrukcji kasków NOS Helmets został dogłębnie przeanalizowany – począwszy od wyboru najlepszych materiałów, poprzez niezliczone testy wewnętrzne, rozwój skorup EPS o różnych gęstościach, aż po wybór bardzo trwałych tkanin wewnętrznych.

W naszej bogatej ofercie znajdziesz kaski crossover, kaski integralne, kaski JET, kaski otwarte oraz kaski szczękowe w różnych wersjach kolorystycznych, oraz w różnych rozmiarach.

692 204 171